










Men's Crofton Down Jacket Navy Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 362992 |
$537.17
Men's Crofton Down Jacket Navy Size XL—
$537.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 362992 |























