









Men's Crofton Gilet Black Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 368378 |
$448.78
Men's Crofton Gilet Black Size XL—
$448.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 368378 |























