







Men's Crofton Puffer Down Jacket Black Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 366454 |
$686.77
Men's Crofton Puffer Down Jacket Black Size L—
$686.77
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 366454 |























