












Men's Cypress Quilted Gilet Blue Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 357422 |
$203.99
Men's Cypress Quilted Gilet Blue Size L—
$203.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 357422 |























