












Men's Damier Ebene Bastille Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 28cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 335861 |
$171.35
Original: $489.58
-65%Men's Damier Ebene Bastille Bag Brown—
$489.58
$171.35Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 28cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 335861 |























