












Men's Damier Ebene Brookyln Messenger Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 30cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 364824 |
$147.55
Original: $421.58
-65%Men's Damier Ebene Brookyln Messenger Bag Brown—
$421.58
$147.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 30cm |
| Width | 33cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 364824 |























