









Men's Damier Ebene Lv Embossed Joggers Brown Size XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Joggers |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 71cm |
| Comments | Garment colour is faded in colour however there are no rips, holes or snags. |
| SKU | 345511 |
$129.19
Men's Damier Ebene Lv Embossed Joggers Brown Size XL—
$129.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Joggers |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 71cm |
| Comments | Garment colour is faded in colour however there are no rips, holes or snags. |
| SKU | 345511 |























