







Men's Damier Ebene 'Lv Initials' Size 100Cm (Fits 34"-36") Belt Brown Size Waist 34"
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 34" |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Comments | 100cm / Fits 34"-36" waist |
| SKU | 365665 |
$258.39
Men's Damier Ebene 'Lv Initials' Size 100Cm (Fits 34"-36") Belt Brown Size Waist 34"—
$258.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 34" |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Comments | 100cm / Fits 34"-36" waist |
| SKU | 365665 |























