












Men's Damier Graphite Boys Age 6 Reversible Gilet Black Size XXS
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 47cm |
| Should To Shoulder | 32cm |
| Pit To Pit | 40cm |
| Comments | Age 6 boys |
| SKU | 356410 |
$118.99
Original: $339.98
-65%Men's Damier Graphite Boys Age 6 Reversible Gilet Black Size XXS—
$339.98
$118.99Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 47cm |
| Should To Shoulder | 32cm |
| Pit To Pit | 40cm |
| Comments | Age 6 boys |
| SKU | 356410 |























