








Men's Damier Graphite Slender Wallet Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 9.5cm |
| Width | 12.5cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | J.T initials on the lining. Wear and light cracking to the edges. Please see images. |
| SKU | 350608 |
$57.12
Original: $163.19
-65%Men's Damier Graphite Slender Wallet Black—
$163.19
$57.12Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 9.5cm |
| Width | 12.5cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | J.T initials on the lining. Wear and light cracking to the edges. Please see images. |
| SKU | 350608 |























