










Men's Damier Graphite Thomas Messenger Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 367658 |
$809.16
Men's Damier Graphite Thomas Messenger Bag Black—
$809.16
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 26cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 367658 |























