













Men's Damier Graphite Toiletry Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Toiletry Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 24.5cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Exterior is very good just light wear to the leather interior. |
| SKU | 366671 |
$469.18
Men's Damier Graphite Toiletry Bag Black—
$469.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Toiletry Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 24.5cm |
| Depth | 12cm |
| Comments | Exterior is very good just light wear to the leather interior. |
| SKU | 366671 |























