







Men's Damier Jacquard Shorts Black Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Waist | 34cm |
| Inner Leg | 21cm |
| SKU | 346907 |
$475.98
Men's Damier Jacquard Shorts Black Size S—
$475.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Waist | 34cm |
| Inner Leg | 21cm |
| SKU | 346907 |























