







Men's Damier Pocket T-Shirt Black Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 366662 |
$190.39
Men's Damier Pocket T-Shirt Black Size S—
$190.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 366662 |























