










Men's Damier Polo Shirt Navy Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light fading under the arms and wash labels missing. |
| SKU | 362428 |
$45.22
Original: $129.19
-65%Men's Damier Polo Shirt Navy Size M—
$129.19
$45.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light fading under the arms and wash labels missing. |
| SKU | 362428 |























