





Men's Damier Scarf Grey
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Height | 180cm |
| Width | 29cm |
| SKU | 354850 |
$237.99
Men's Damier Scarf Grey—
$237.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Height | 180cm |
| Width | 29cm |
| SKU | 354850 |























