







Men's Damier Signature Zip-Through Jumper Navy Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 364441 |
$176.11
Original: $503.18
-65%Men's Damier Signature Zip-Through Jumper Navy Size S—
$503.18
$176.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 364441 |























