







Men's Damier Slender Wallet Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 9cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 367383 |
$90.44
Original: $258.39
-65%Men's Damier Slender Wallet Black—
$258.39
$90.44Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 9cm |
| Width | 11cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 367383 |























