








Men's Damier Zip-Up Cardigan Cream Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Cream |
| Length | 61.5cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 46.5cm |
| SKU | 329265 |
$114.23
Original: $326.38
-65%Men's Damier Zip-Up Cardigan Cream Size S—
$326.38
$114.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Cream |
| Length | 61.5cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 46.5cm |
| SKU | 329265 |























