








Men's Dany Windbreaker Black Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 352258 |
$285.59
Men's Dany Windbreaker Black Size 5 / XXL—
$285.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 352258 |























