







Men's Dard Boys Size 2Years Windbreaker Navy Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | XXS |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 32cm |
| Should To Shoulder | 28cm |
| Pit To Pit | 32cm |
| SKU | 360296 |
$81.60
Men's Dard Boys Size 2Years Windbreaker Navy Size XXS—
$81.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Windbreaker |
| Size | XXS |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 32cm |
| Should To Shoulder | 28cm |
| Pit To Pit | 32cm |
| SKU | 360296 |























