









Men's Daumier Down Jacket Navy Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 347945 |
$224.39
Men's Daumier Down Jacket Navy Size 4 / XL—
$224.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 347945 |























