







Men's Distressed Jeans Blue Size IT 46 / UK 30
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 46 / UK 30 |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 77cm |
| SKU | 336506 |
$122.39
Men's Distressed Jeans Blue Size IT 46 / UK 30—
$122.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 46 / UK 30 |
| Material | Denim |
| Colour | Blue |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 77cm |
| SKU | 336506 |























