








Men's Distressed Logo Patch Hoodie Red Size XS
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 365843 |
$35.70
Original: $101.99
-65%Men's Distressed Logo Patch Hoodie Red Size XS—
$101.99
$35.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Red |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 365843 |























