







Men's Distressed Logo Patch Jumper Black Size XS
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 365845 |
$30.94
Original: $88.40
-65%Men's Distressed Logo Patch Jumper Black Size XS—
$88.40
$30.94Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 365845 |























