






Men's Distressed Logo Print Hoodie Black Size XS
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 366680 |
$190.39
Men's Distressed Logo Print Hoodie Black Size XS—
$190.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 366680 |























