







Men's Distressed Logo Print T-Shirt Black Size S
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 365341 |
$142.79
Men's Distressed Logo Print T-Shirt Black Size S—
$142.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 365341 |























