













Men's Ecrins Hooded Down Jacket Navy Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Zip pull missing on the bottom zip. Small holes on the cuffs, next to zip and the sleeves - as pictured. |
| SKU | 342023 |
$271.99
Men's Ecrins Hooded Down Jacket Navy Size 3 / L—
$271.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Zip pull missing on the bottom zip. Small holes on the cuffs, next to zip and the sleeves - as pictured. |
| SKU | 342023 |























