











Men's Eggstock Down Jacket Blue Size 1 / S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 64cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Some marks on coat, as pictured. |
| SKU | 344608 |
$90.44
Original: $258.39
-65%Men's Eggstock Down Jacket Blue Size 1 / S—
$258.39
$90.44Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 64cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Some marks on coat, as pictured. |
| SKU | 344608 |























