









Men's Eliot Down Jacket Cream Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Cream |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 354667 |
$333.18
Men's Eliot Down Jacket Cream Size 4 / XL—
$333.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Cream |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 354667 |























