








Men's Embroidered Cool Guy Jeans Blue Size IT 48 / UK 32
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Other |
| Est Retail Price | £319.0 |
| Colour | Blue |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 82cm |
| SKU | 343758 |
$54.74
Original: $156.39
-65%Men's Embroidered Cool Guy Jeans Blue Size IT 48 / UK 32—
$156.39
$54.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dsquared2 |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jeans |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Other |
| Est Retail Price | £319.0 |
| Colour | Blue |
| Waist | 42cm |
| Inner Leg | 82cm |
| SKU | 343758 |























