







Men's Embroidered Logo Distressed T-Shirt Black Size M
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 360409 |
$38.08
Original: $108.79
-65%Men's Embroidered Logo Distressed T-Shirt Black Size M—
$108.79
$38.08Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 53cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 360409 |























