






Men's Embroidered Logo Hoodie Black Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 349576 |
$54.74
Original: $156.39
-65%Men's Embroidered Logo Hoodie Black Size L—
$156.39
$54.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 349576 |























