










Men's Embroidered Logo Long Sleeve Shirt Black Size L
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 361758 |
$68.00
Men's Embroidered Logo Long Sleeve Shirt Black Size L—
$68.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 361758 |























