







Men's Embroidered Logo Polo Shirt Blue Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 342424 |
$88.40
Men's Embroidered Logo Polo Shirt Blue Size M—
$88.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 66.5cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 342424 |























