






Men's Embroidered Logo Polo Shirt Green Size XXXL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 335005 |
$88.40
Men's Embroidered Logo Polo Shirt Green Size XXXL—
$88.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | XXXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 335005 |























