







Men's Embroidered Logo Polo Shirt Navy Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 360621 |
$54.40
Men's Embroidered Logo Polo Shirt Navy Size S—
$54.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Polo Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 360621 |























