







Men's Embroidered Logo Sweatshirt Black Size M
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 364429 |
$217.59
Men's Embroidered Logo Sweatshirt Black Size M—
$217.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 364429 |























