







Men's Embroidered Logo T-Shirt Black Size XS
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 361613 |
$47.60
Original: $135.99
-65%Men's Embroidered Logo T-Shirt Black Size XS—
$135.99
$47.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 361613 |























