







Men's Embroidered Logo T-Shirt Blue Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Item in good condition, small stains on front. |
| SKU | 347496 |
$108.79
Men's Embroidered Logo T-Shirt Blue Size L—
$108.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| Comments | Item in good condition, small stains on front. |
| SKU | 347496 |























