







Men's Embroidered Logo T-Shirt Grey Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 342861 |
$88.40
Men's Embroidered Logo T-Shirt Grey Size L—
$88.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 342861 |























