







Men's Embroidered Logo T-Shirt Navy Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 364738 |
$108.79
Men's Embroidered Logo T-Shirt Navy Size L—
$108.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 364738 |























