








Men's Emory Down Jacket Grey Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | The stitching to the bottom of the pocket has come away as pictured, it would benefit from being repaired. |
| SKU | 329456 |
$83.30
Original: $237.99
-65%Men's Emory Down Jacket Grey Size S—
$237.99
$83.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Grey |
| Length | 85cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| Comments | The stitching to the bottom of the pocket has come away as pictured, it would benefit from being repaired. |
| SKU | 329456 |























