








Men's Emory Down Jacket Khaki Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 84cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 340176 |
$407.98
Men's Emory Down Jacket Khaki Size S—
$407.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 84cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 340176 |























