







Men's Everett Gilet Grey Size XL
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 343950 |
$102.34
Original: $292.39
-65%Men's Everett Gilet Grey Size XL—
$292.39
$102.34Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Length | 75cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 343950 |























