








Men's Everett Vest Gilet Pink Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 361841 |
$373.98
Men's Everett Vest Gilet Pink Size XS—
$373.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 361841 |























