






Men's Faber Jacket Navy Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 68.5cm |
| Should To Shoulder | 63cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 331712 |
$69.02
Original: $197.19
-65%Men's Faber Jacket Navy Size M—
$197.19
$69.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 68.5cm |
| Should To Shoulder | 63cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 331712 |























