










Men's Fabrice Boys Age 14 Jacket Navy Size Age 14
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Jacket |
| Size | Age 14 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Boys Age 14 Years There is a rip on the sleeve as shown in pictures. |
| SKU | 348023 |
$54.40
Men's Fabrice Boys Age 14 Jacket Navy Size Age 14—
$54.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Jacket |
| Size | Age 14 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Boys Age 14 Years There is a rip on the sleeve as shown in pictures. |
| SKU | 348023 |























