







Men's Ff Logo Print T-Shirt Black Size XS
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 365846 |
$49.98
Original: $142.79
-65%Men's Ff Logo Print T-Shirt Black Size XS—
$142.79
$49.98Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 365846 |























