







Men's Ff Logo Swim Shorts Grey Size W30 / IT 46
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W30 / IT 46 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 11cm |
| SKU | 367114 |
$285.59
Men's Ff Logo Swim Shorts Grey Size W30 / IT 46—
$285.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | W30 / IT 46 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Grey |
| Waist | 38cm |
| Inner Leg | 11cm |
| SKU | 367114 |























